Locuri de munca in tara si in strainatate

Publicitate
Contact
Adaugare oferta | Adaugare cerere
Link-uri pe tari
Australia
Austria
Belgia
Canada
Franta
Germania
Irlanda
Italia
Marea Britanie
Olanda
Portugalia
Romania
Spania
U.S.A.

International

Web Design - Hei.ro

www.locuridemunca.ro

Inginer resident

 Denumire job: Inginer resident
 Denumire firma: SC SICA SRL
 Domeniu: Management
 Descriere post:
Doua posturi de coordonator proiecte si supervizor al calitatii proiectelor de constructii (aprox 3/post, anume santiere de constructii de infrastructura) si testari la laboratorul de calitate materiale din Cluj. Deplasari la proiectele arondate :Zalau;Oradea_Bors;Negresti_Seu; B.MAre_Borsa,(Tn Severin?)
 Cerinte post: 1. Ing constructii 2. English langPC skills& MS Office very well; 3. Planning software know-how; 4. Legea 10/calitatea in constructii familiarizare; 5.Min. 10 ani experienta in supervizare in constructii (site-supervision) ; 6.Min 3 ani experienta de lucru cu proiecte tip FIDIC; 7.
 Salariu oferit: min €1800 functie experienta
 Alte bonusuri: masina si birou, noi si moderne.
 E-mail: sica@fx.ro
 Telefon: 021 2322378;0722 533 079
 Locatie: Cluj Napoca, Romania
 Data: 09.07.2004
Oferte pe tari
Alta tara (143)
Australia (2)
Austria (6)
Belgia (4)
Canada (3)
Franta (28)
Germania (34)
Irlanda (1)
Italia (93)
Marea Britanie (54)
Olanda (1)
Portugalia (0)
Romania (779)
Spania (17)
U.S.A. (13)