Locuri de munca in tara si in strainatate

Publicitate
Contact
Adaugare oferta | Adaugare cerere
Link-uri pe tari
Australia
Austria
Belgia
Canada
Franta
Germania
Irlanda
Italia
Marea Britanie
Olanda
Portugalia
Romania
Spania
U.S.A.

International

Web Design - Hei.ro

www.locuridemunca.ro

Locuri de munca in Marea Britanie

 Denumire job: Locuri de munca in Marea Britanie
 Denumire firma: Professional Consulting Group
 Domeniu: Educatie/Cultura
 Descriere post:
Professional Consulting Group ofera: Contracte AuPair in Marea Britanie (baby-sitting si menaj usor)
 Cerinte post: Conditii pentru a deveni AuPair: - fete cu varsta 18-27 ani. - starea civila: necasatorita. - studii: diploma Bacalaureat. - limba engleza: nivel conversational. - carnet de conducere (cat. B) constituie un avantaj. - sa iti placa copiii, sa fii prietenoasa, agreabila. - dorinta de a iti imbunatatii cunostintele de limba engleza, de a experimenta o noua cultura, un nou mod de viata de a cunoaste si de a iti face noi prieteni si, de ce nu, de a castige si bani de buzunar.
 Salariu oferit: 400-600$/luna
 Alte bonusuri: Se ofera: - camera personala complet utilata - masa asigurata gratuit de familie - 400-600$/luna (5-8 ore/zi) - posibilitatea de a studia limba engleza la un colegiu - viza valabila 1-2 ani - cu alte cuvinte sunteti un MEMBRU AL FAMILIEI
 E-mail: pcg@as.ro
 Telefon: 0745/139.232
 Locatie: Marea Britanie
 Data: 23.07.2004
Oferte pe tari
Alta tara (143)
Australia (2)
Austria (6)
Belgia (4)
Canada (3)
Franta (28)
Germania (34)
Irlanda (1)
Italia (93)
Marea Britanie (54)
Olanda (1)
Portugalia (0)
Romania (779)
Spania (17)
U.S.A. (13)