Locuri de munca in tara si in strainatate

Publicitate
Contact
Adaugare oferta | Adaugare cerere
Link-uri pe tari
Australia
Austria
Belgia
Canada
Franta
Germania
Irlanda
Italia
Marea Britanie
Olanda
Portugalia
Romania
Spania
U.S.A.

International

Web Design - Hei.ro

www.locuridemunca.ro

Financial Controller

 Denumire job: Financial Controller
 Denumire firma: WINMARKT
 Domeniu: Finante/Contabilitate
 Descriere post:
1. Raspunde de totalitatea raportarilor solicitate de catre Directorul General; 2. Organizeaza, indruma si controleaza activitatea sucursalelor in domeniul financiar-contabil ; 3. Controleaza baza de date referitoare la evidenta contabila care furnizeaza informatiile pentru rapoartele pe care le efectueaza ; 4. Urmareste permanent impreuna cu Directorul de Marketing ritmul incasarilor si propune impreuna cu acesta modul de recuperare a datoriilor ; 5. Urmareste realizarea bugetului stabilit in materie de venituri concomitent cu incadrarea in limitele de cheltuieli stabilite propunand totodata masuri pentru imbunatatirea acestuia; 6. Impreuna cu celelalte departamente (investitii, marketing) si sub coordonarea Directorului General intocmeste bugetele anuale de venituri si cheltuieli pentru fiecare sucursala in parte, si cumulat pe societati, precum si re-bugetarile semestriale ; 7. Urmareste realizarea si incadrarea in bugetul de investitii pe fiecare obiectiv in parte si pe total; 8. Urmareste impreuna cu Directorul Economic aprobarea platilor; 9. Studiaza, analizeaza si propune solutii pentru imbunatatirea activitatii in domeniul financiar – contabil; 10. Raspunde de pastrarea secretului privind datele de orice natura ale societatii; 11. Raspunde de indeplinirea tuturor sarcinilor trasate sau stabilite de Directorul General al societatii; 12. Colaboreaza in mod direct atat cu Directorul Economic cat si cu toate celelalte departamente din cadrul societatii ; 13. Colaboreaza in mod direct cu Directorul de investitii in vederea realizarii proiectelor de aceasta natura; 14. Intomeste raportari saptamanale; 15. Intocmeste raportari pentru actionarii din U.S.A
 Cerinte post: 1.-Absolvirea unei facultati de profil; 2.-Experienta de minimum 3 ani in domeniul financiar-contabil; 3.-Cunoasterea limbii engleze; 4.-Operare PC (word, excel si power point)
 Salariu oferit:
 Alte bonusuri:
 E-mail: office@winmarkt.ro
 Telefon: 0213076060
 Locatie: Bucuresti, Romania
 Data: 06.08.2004
Oferte pe tari
Alta tara (143)
Australia (2)
Austria (6)
Belgia (4)
Canada (3)
Franta (28)
Germania (34)
Irlanda (1)
Italia (93)
Marea Britanie (54)
Olanda (1)
Portugalia (0)
Romania (779)
Spania (17)
U.S.A. (13)