Locuri de munca in tara si in strainatate

Publicitate
Contact
Adaugare oferta | Adaugare cerere
Link-uri pe tari
Australia
Austria
Belgia
Canada
Franta
Germania
Irlanda
Italia
Marea Britanie
Olanda
Portugalia
Romania
Spania
U.S.A.

International

Web Design - Hei.ro

www.locuridemunca.ro

A DEVENI PATRON

 Denumire job: A DEVENI PATRON
 Denumire firma: BORAN ADRIAN
 Domeniu: Altele
 Descriere post:
CONFORM ACORDURILOR DE ADERARE A ROMANIEI LA COMUNITATEA EUROPEANA, CETATENII ROMANI AU DREPTUL SA SE STABILEASCA IN ACESTE TARI SI SA DESFASOARE O ACTIVITATE PROFESIONALA LIBER ALEASA -------------------------------------------------------------------------------- SANSA ESTE MAXIMA CERIND STATUTUL DE INDEPENDENT Conditii: -sa posedati dv. (sau sotul, partenerul, asociatul dv.) minimum Diploma de Bacalaureat -sa nu fi avut probleme legale grave in Comunitate sau actualmente cazier in Romania Statutul de INDEPENDENT are doua variante: -ca persoana fizica (mai simplu si mai putin costisitor) -infiintind (eventual cumparind) o firma SANSA ESTE REDUSA CERIND PERMISUL DE MUNCA Obtinerea unui permis de munca si a vizei de lucru aferente este mult mai dificila decit obtinerea vizei de lucru in baza statutului de independent. RELATI LA TEL (0032) 0474 808 842
 Cerinte post: ACEST ANUNT ESTE VALABIL PT. CINE VREA SA SE STABILEASCA IN BELGIA ADICA CONCRET DE A-SI CREA PROPRIA SOCIETATE SI A MUNCI PENTRU EL INSUSI CU ACEASTA OCAZIE PRIMESTE SI ACTE DE A SE STABILI IN BELGIA OFERTA SERIOASA
 Salariu oferit:
 Alte bonusuri:
 E-mail: boranadrian2004@yahoo.fr
 Telefon: 0032) 0474 808 842
 Locatie: Belgia
 Data: 30.08.2004
Oferte pe tari
Alta tara (143)
Australia (2)
Austria (6)
Belgia (4)
Canada (3)
Franta (28)
Germania (34)
Irlanda (1)
Italia (93)
Marea Britanie (54)
Olanda (1)
Portugalia (0)
Romania (779)
Spania (17)
U.S.A. (13)