Locuri de munca in tara si in strainatate

Publicitate
Contact
Adaugare oferta | Adaugare cerere
Link-uri pe tari
Australia
Austria
Belgia
Canada
Franta
Germania
Irlanda
Italia
Marea Britanie
Olanda
Portugalia
Romania
Spania
U.S.A.

International

Web Design - Hei.ro

www.locuridemunca.ro

Inginer Horticol

 Denumire job: Inginer Horticol
 Denumire firma: Palms Agro Production Co.
 Domeniu: Agricultura/Silvicultura
 Descriere post:
Palms Agro-Production Co. - companie din Kuwait angajează in cadrul departamentului de landscape design : Ing. Horticol (Landscape Engineer)– specializarea Arhitectură peisagistică; Se cere: -profesionalism si experienta pe un post similar de min. 2 ani ; -cunoasterea buna a limbii engleze la nivel conversational, scris si citit; -flexibilitate in asimilarea metodelor de lucru proprii firmei; -potential si dorinta de lucru. Persoanele interesate si care corespund conditiilor sus mentionate pot participa la interviu trimitand un CV detaliat in engleza la fax: 00965-4718903(Attn. dl. Ihab Issa).
 Cerinte post: -design parcuri si gradini -profesionalism si experienta pe un post similar de min. 2 ani ; -cunoasterea buna a limbii engleze la nivel conversational, scris si citit; -flexibilitate in asimilarea metodelor de lucru proprii firmei; -potential si dorinta de lucru. Persoanele interesate si care corespund conditiilor sus mentionate pot participa la interviu trimitand un CV detaliat in engleza la fax: 00965-4718903(Attn. dl. Ihab Issa).
 Salariu oferit:
 Alte bonusuri: -salariu conform cu nivelul pregatirii profesionale; -concediu de doua saptamani pe an; -stabilitatea locului de munca in cea mai mare companie cu profil agricol din Kuwait; -munca intr-un colectiv dinamic si placut ; -plata vizei de rezidenta, biletului de avion si cazarea sunt suportate de catre companie.
 E-mail: chg@engineer.com
 Telefon: 009659061549
 Locatie: Alta tara
 Data: 06.09.2004
Oferte pe tari
Alta tara (143)
Australia (2)
Austria (6)
Belgia (4)
Canada (3)
Franta (28)
Germania (34)
Irlanda (1)
Italia (93)
Marea Britanie (54)
Olanda (1)
Portugalia (0)
Romania (779)
Spania (17)
U.S.A. (13)