Locuri de munca in tara si in strainatate

Publicitate
Contact
Adaugare oferta | Adaugare cerere
Link-uri pe tari
Australia
Austria
Belgia
Canada
Franta
Germania
Irlanda
Italia
Marea Britanie
Olanda
Portugalia
Romania
Spania
U.S.A.

International

Web Design - Hei.ro

www.locuridemunca.ro

Scriitor de articole in limba engleza

 Denumire job: Scriitor de articole in limba engleza
 Denumire firma: icon media
 Domeniu: Munca la Domiciliu
 Descriere post:
Cautam persoane pentru a realiza materiale scrise in limba engleza despre un subiect dat, in functie de anumite cerinte. Ce trebuie sa aiba persoana ideala: Tot ce conteaza este sa cunosti foarte bine limba engleza, sa stii sa te exprimi si sa exprimi un mesaj; nu conteaza varsta, sexul, educatia, starea materiala etc. Ce nu trebuie sa aiba persoana ideala: Un nivel de engleza incepator sau intermediar nu este acceptat, doar avansatii se vor califica pentru job. Te rog sa nu-ti pierzi timpul tau, si nici pe al meu, cu idei de genul "hai sa vedem ce iese... cine stie?" Daca te intereseaza, viziteaza www.iconmedia.ro/jobs
 Cerinte post: - Cunoastere excelenta a limbii engleza, atat scris cat si vorbit; - Viteza de dactilografiat de nivel mediu-avansat; - Capacitate de documentare folosind Internet-ul (optional) - presupune sa stii sa folosesti motoarele de cautare cat mai eficient pentru a realiza o documentare cat mai buna pentru articol. In cazul in care nu te pricepi foarte bine la acest lucru, si iti ia mult timp sa gasesti ce cauti, iti voi pune la dispozitie materialul documentat si vei fi platit doar pentru scrierea articolului; - Cultura generala de nivel mediu (recomandat). Majoritatea articolelor presupun scrierea de generalitati despre subiecte concrete; astfel, o cultura generala bogata te va ajuta; - Conexiune la Internet de tip broadband (recomandat) - CATV, fibra optica, linie inchiriata, radio, etc. In principal sa ai acces o mare parte din zi la Internet, indiferent daca este de acasa sau de la servici.
 Salariu oferit: 50.000-150.000 lei/articol
 Alte bonusuri: La sfarsitul unei serii de 5-10 articole, se poate acorda si un bonus.
 E-mail: writing@iconmedia.ro
 Telefon: 0212345678
 Locatie: Alta localitate, Romania
 Data: 07.09.2004
Oferte pe tari
Alta tara (143)
Australia (2)
Austria (6)
Belgia (4)
Canada (3)
Franta (28)
Germania (34)
Irlanda (1)
Italia (93)
Marea Britanie (54)
Olanda (1)
Portugalia (0)
Romania (779)
Spania (17)
U.S.A. (13)