Locuri de munca in tara si in strainatate

Oferte
Cereri
Despre noi
Publicitate
Contact
Adaugare oferta | Adaugare cerere
Link-uri pe tari
Australia
Austria
Belgia
Canada
Franta
Germania
Irlanda
Italia
Marea Britanie
Olanda
Portugalia
Romania
Spania
U.S.A.

International

Web Design - Hei.ro

www.locuridemunca.ro

Contracte de munca pentru asistenti medicali in Italia

 Denumire job: Contracte de munca pentru asistenti medicali in Italia
 Denumire firma: Societate de Plasare forta de munca.
 Domeniu: Sanatate
 Descriere post:
Contracte de munca pentru asistenti medicali in Italia, se ofera cazarea, masa, bonusuri, Aceleasi drepturi ca un asistent medical italian, Pot fii si femei si barbatii, sa nu aiba mai mult de 58 de ani ( sa nu fii depasit mai mult de 32 de ani de munca in domeniu ). Nu se cere experienta in domeniu . Sa nu aiba cazier judiciar sau probleme medicale grave.
 Cerinte post: Asistenti medicali care au absolvit scoala postliceala sanitara sau un liceu sanitar, colegiu asistenti medicali. Se accepta si doctorii care au facut inainte de facultate o scoala postliceala.
 Salariu oferit: 1500 euro lunar in contul fiecarui asistent.
 Alte bonusuri: Facilitati la traducerea actelor din limba romana in italiana.Consultanta la Ministerul Justitiei, Ministerul Afacerilor Externe, Programare Consulatul Italian.Depunere de acte la Ministero dela Salute ( ROMA ) , Inscriere in colegiul asistentilor italieni.
 Telefon: 0743701580
 Locatie: Italia
 Data: 15.09.2004
Oferte pe tari
Alta tara (143)
Australia (2)
Austria (6)
Belgia (4)
Canada (3)
Franta (28)
Germania (34)
Irlanda (1)
Italia (93)
Marea Britanie (54)
Olanda (1)
Portugalia (0)
Romania (779)
Spania (17)
U.S.A. (13)