Locuri de munca in tara si in strainatate

Oferte
Cereri
Despre noi
Publicitate
Contact
Adaugare oferta | Adaugare cerere
Link-uri pe tari
Australia
Austria
Belgia
Canada
Franta
Germania
Irlanda
Italia
Marea Britanie
Olanda
Portugalia
Romania
Spania
U.S.A.

International

Web Design - Hei.ro

www.locuridemunca.ro

Fierari Betonisti,Zidari,Dulgheri (constructori cu experienta in panouri metalice)

 Denumire job: Fierari Betonisti,Zidari,Dulgheri (constructori cu experienta in panouri metalice)
 Denumire firma: CONOR
 Domeniu: Constructii
 Descriere post:
Fierari Betonisti Dulgheri (constructori cu experienta in panouri metalice) Zidari
 Cerinte post: Conditii: • Conditia de baza pentru angajare este ca solicitantul sa mai fi lucrat in Germania cel putin un contract cu o peritada de 06 luni. • Limita de varsta: 25-55 ani • Fiecare candidat va trebui sa aiba trecut pe C.M. cat si pe diploma sau certificatul de calificare meseria care este ceruta si pentru care opteaza sa lucreze, incheind contractul de munca, aceasta reprezentand deasemenea o conditie de baza • Este foarte important ca viitorul angajat sa sa nu aiba interdictie de intrare in Germania sau in Comunitatea Europeana.
 Salariu oferit: 1000 Euro + bonus de productivitate
 Alte bonusuri: Transport: Transportul din Romania in Germania este suportat de catre angajator. Transportul local (cazare-santier si retur) este suportat de catre angajator cu mijloace proprii de transport (microbuze). Cazare: Cazarea si cazarmamentul sunt asigurate de catre angajator la standarde europene in apartamente sau baracamente, unde va fi cazul, conform normelor europene. Asigurare: Asigurarea este suportata de catre angajator. Alte beneficii: • Viitorului angajat ii va fi trecuta vechimea in Carnetul de Munca valabila pe toata perioada derularii contractului • Fiecare angajat va fi liber in perioada, 23 Decembrie - 08 Ianuarie, pentru vacanta de iarna.
 E-mail: conor_press@rdsnet.ro
 Telefon: 0788.88.11.79 sau 021-223.74.86
 Locatie: Germania
 Data: 16.09.2004
Oferte pe tari
Alta tara (143)
Australia (2)
Austria (6)
Belgia (4)
Canada (3)
Franta (28)
Germania (34)
Irlanda (1)
Italia (93)
Marea Britanie (54)
Olanda (1)
Portugalia (0)
Romania (779)
Spania (17)
U.S.A. (13)