Locuri de munca in tara si in strainatate

Publicitate
Contact
Adaugare oferta | Adaugare cerere
Link-uri pe tari
Australia
Austria
Belgia
Canada
Franta
Germania
Irlanda
Italia
Marea Britanie
Olanda
Portugalia
Romania
Spania
U.S.A.

International

Web Design - Hei.ro

www.locuridemunca.ro

babysitter, ingrijitor de copii sau batrini

 Denumire job: babysitter, ingrijitor de copii sau batrini
 Denumire firma: My Work Visa
 Domeniu: Munca la Domiciliu
 Descriere post:
Ingrijitor de copii sau batrini la domiciliul privat in Canada pentru 2 ani. Dupa 2 ani vi de da Rezidenta Permanenta si va puteti aduce familia chiar si parintii in Canada. http://www.jobusacanada.com
 Cerinte post: Cerinta 1: Cursuri de cel putin 1 an de zile in domeniul medical: spre exemplu liceul sanitar, sau postliceal asistenta sociala, sau curs de prim ajutor la Crucea Rosie de 1 an, sau un an la o facultate de medicina. Cursurile trebuie sa fie de cel putin 30 de ore pe saptamina sau 800 ore total. SAU Experienta de munca de ingrijitor de copii sau batrini la domiciliu privat sau la o companie privata sau la stat (exemplu cresa, gradinita, azil de batrini, orfelinat, infirmiera la spital) - trebuie sa aveti carte de munca Cerinta 2: Sa aveti liceul terminat Cerinta 3: Sa vorbiti limba Engleza la un nivel rezonabil Cerinta 4: Sa vreti sa munciti in Canada ca ingrijitor de copii sau batrini 2 ani, timp in care familia dumneavoastra sta in Romania. (aveti vacante in acesti 2 ani)
 Salariu oferit: $700 canadieni/luna
 Alte bonusuri: Casa si masa gratuita. Familia care va angajeaza va plateste si in fondul de pensii (Canada Pension Plan) si in fondul de asigurare de somaj (Employment Insurance).
 E-mail: jobusacanada@yahoo.com
 Telefon: 001-978-343-9551
 Locatie: Canada
 Data: 10.06.2004
Oferte pe tari
Alta tara (143)
Australia (2)
Austria (6)
Belgia (4)
Canada (3)
Franta (28)
Germania (34)
Irlanda (1)
Italia (93)
Marea Britanie (54)
Olanda (1)
Portugalia (0)
Romania (779)
Spania (17)
U.S.A. (13)